poniedziałek, 30 września 2013

Marcello Volpe


Zaginął 12 lipca 2011 r. we Włoszech, ostatnie znane miejsce pobytu Fiera del Mediterraneo w Palermo.Od czasu kiedy wyszedł z domu jego rodzina przeżywa katusze. Codziennie pytania: co się stało?, gdzie jest? i czy nie potrzebuje pomocy? przewijają się w myślach najbliższych...Marcello wyszedł z domu 12 lipca do warsztatu stolarskiego brata, powiedział, że wróci za kilka godzin. Nie wziął ze sobą dokumentów ani telefonu. 


W dniu zaginięcia miał 20 lat, Oczy: brązowe,Wzrost: 175 cm, Włosy: ciemne, 
Znaki szczególne: trądzik, blizny na wewnętrznej  stronie prawego nadgarstka.Laura wierzy, że jej syn żyje. Był prawdopodobnie widziany przez czterech mężczyzn w San Severo (Foggia) gdzie prosił przechodniów o jedno euro. 

Ostatnio znów coś drgnęło w poszukiwaniach, ponieważ rodzina dostała wiadomość z Paryża, że Marcello widziany był 13 kwietnia na odcinku od Montparnasse metra do Wieży Eiffla. Po przybyciu na miejsce już śladu po Marcello nie było. Rodzina nie wyklucza niczego, może przebywa gdzieś we Francji, może w Anglii...


Matka jest bardzo zdeterminowana w poszukiwaniach syna, pomaga również innym. Dla wszystkich rodzin cel jest jeden- odnaleźć bliską osobę!
Ponieważ Marcello może przebywać wszędzie, prosimy wszystkich o pomoc w poszukiwaniach. Każdego kto widział Marcella, albo wie gdzie przebywa prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji albo możesz zostawić wiadomość tutaj.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz