środa, 18 września 2013

Zwłoki NN

Wydział Dochodzeniowo- Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzi sprawę znalezienia zwłok n/n mężczyzny w 2012 roku w Poznaniu.

2 grudnia 2012 roku na terenie starej lokomotywowni przy ul. Kobylepole w Poznaniu znaleziono nieżyjącego  n/n mężczyznę.  Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie zabezpieczonych śladów na miejscu, ustalili  że zwłoki  w to miejsce zostały najprawdopodobniej przetransportowane.  Denat był niekompletnie ubrany, nie adekwatnie do panujących warunków atmosferycznych i pory roku.  Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, iż przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej. 
Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców (kciuka i wskazującego) u lewej ręki. 

Policjanci zajmujący się tą sprawą, proszą osoby które mogą pomóc w identyfikacji denata lub posiadają jakąkolwiek wiedzę o przyczynach jego śmierci, o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu  na ul. Szylinga 2, bądź telefoniczny pod numery   061 84 130-77,  061 84 130 – 90 ( w godz. 8.00 – 15.00) lub 997 (czynny całą dobę). 

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość ! 1 komentarz: