wtorek, 15 października 2013

Madeleine McCann

Progresja wiekowa

Zaginęła podczas rodzinnych wakacji w Portugalii w kurorcie Praia de Luz w Algarve 3 maja 2007 r. Niedługo miała obchodzić swoje 4 urodziny.

O zaginięciu tego dziecka rozpisywały się wszystkie media w Europie. Rodzice twierdzą, że Maddie została uprowadzona z ich apartamentu podczas ich nieobecności, dzieci w tym czasie spały.


Pomimo intensywnych poszukiwań, dziecka nie odnaleziono. Prokuratura Portugalii umorzyła śledztwo w połowie 2008 r. z zaznaczeniem, że wznowi je jeśli pojawią się nowe okoliczności. 


    Rodzice nigdy nie poddali się i nie zrezygnowali z poszukiwań swojego dziecka. Ich determinacja jest pełna podziwu, dzięki uporowi i ciągłej presji brytyjska policja wznowiła w 2011 r. śledztwo. Poprał ich również premier Wielkiej Brytanii David Cameron.Dziewczynka ma charakterystyczną plamkę na prawym oku.
  

            Nie sposób wyobrazić sobie co ta rodzina przechodzi każdego dnia, w jakim ciągłym stresie żyją i jak bardzo są skoncentrowani na odnalezieniu córeczki.  Ile sił włożyli w jak najszersze rozpowszechnienie wizerunku Madeleine, w ilu programach i prasie wystąpili i udzielili wywiadów. Niejednokrotnie pod ich adresem padały podejrzenia, ze zwykłej brytyjskiej rodziny nagle stali się bardzo rozpoznawalni medialnie. Nigdy nie przestali wierzyć że ich córka żyje i że ją odnajdą. Dzięki ich współpracy z policją i telewizją BBC skonstruowano przebieg wydarzeń z tamtego dnia. Przedstawiono również pamięciowe portrety osób  których policja chce przesłuchać.


Dwa portery pamięciowe mężczyzny, którego policja chce przesłuchać.

Tych mężczyzn również policja chce przesłuchać 
Po emisji filmu odezwało się wiele osób przebywających w tym czasie na wakacjach w
kurorcie Praia de Luz. Wiele osób twierdzi, że widziało  mężczyznę  jak niesie dziecko o blond włosach. Mężczyznę ze zdjęcia wiedziono około godz. 22:00.
Policja bada również wątek  z  osobami rzekomo zbierającymi w tym czasie  datki na cele charytatywne.
Hipotez zaginięcia na dzień dzisiejszy jest kilka, policja bada wszystkie. Rekonstrukcja zdarzeń będzie pokazywana również w innych krajach europejskich, ponieważ w tym czasie na wakacjach przebywali inni obcokrajowcy.


Pomóż odnaleźć Madeleine, jeśli widziałeś dziewczynkę w wieku około 9 lat, z charakterystyczną plamką na oku, skontaktuj się z policją lub napisz do :


                           investigation@findmadeleine.com


Udostępnij informacje, tak też pomagasz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz