sobota, 9 listopada 2013

Jan Rafael Kovalski

Zaginął 24 sierpnia 2013 r.

Wzrost: 100 cm,
Waga: 15 kg,
Oczy: niebieskie,
Włosy: ciemny blond, 

Chłopczyk w wieku 2 lat, mieszkał ze swoją rodziną w Brazylii w małej miejscowości Adrianópolis - PR, region Kurtyby. Zniknął podczas zabawy w ogrodzie około godz. 11:00 rano.


Początkowo sądzono, że mógł wpaść do rzeki, która płynie z tyłu domu. Jednak po dokładnych przeszukaniach nic nie znaleziono. Porzucono tezę o utopieniu się dziecka a skupiono, na tym, że jednak został porwany. Wszystko na to wskazuje, bo kilka dni po zaginięciu znaleziono czapkę dziecka w pobliżu drogi. 


Matka Jana Rafaela, nie wierzy żeby jej dziecko zmarło, uważa że zostało porwane.

Znaleźli się świadkowie, którzy widzieli obcych ludzi krążących wokół rodzinnego domu Jana Rafaela więcej niż jeden raz i proszących o informację na temat różnych dróg w regionie. Samochód którym się poruszali określono jako luksusowy z numerami  São Paulo. Mieszkańcy wspierają rodzinę w poszukiwaniach, pomagają zespoły badawcze SICRIDE i organizacje z wolontariuszami. Informacja o zaginięciu Jana Rafaela obiegła już cały internet, plakaty z jego wizerunkiem tłumaczone są na różne języki. Organizowane są marsze protestacyjne, i zbierają podpisy pod petycją do Policji Federalnej alby połączyli siły z zagranicznymi instytucjami i rozszerzyli poszukiwania za granicą. Poszukiwania są prowadzone, ale nie ujawniono żadnych nowych faktów. 


Rodzice są zrozpaczeni, dla nich życie skończyło się 24 sierpnia ... Ale nie spoczną dopóki nie odnajdą syna.Todos Juntos Por João Rafael Kovalski- Facebook
Jeśli widziałeś chłopczyka podobnego do Jana Rafaela Kovalskiego w wieku około 2 lat, pilnie skontaktuj się z policją lub napisz, każda informacja jest bezcenna. Pomóż, udostępnij, może uratujesz dziecko!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz