niedziela, 8 czerwca 2014

Ben Needham

Progresja wiekowa Bena,
Ben zaginął 24 lipca 1991 r. Miał wtedy 21 miesięcy. Przebywał ze swoja matką u jej rodziców na greckiej wyspie Kos w miejscowości Iraklis. 
W czasie kiedy zaginął był pod opieką dziadków, mama była w tym czasie w pracy w miejscowym hotelu. Wystarczyła chwila nieuwagi by dziecko zniknęło. 

Intensywne poszukiwania, najpierw przez rodzinę, później przez policję nie przyniosły rezultatów.   Policja popełniła wiele błędów, ponieważ skupiła się na podejrzeniach względem rodziny, zamiast zawiadomić i zablokować promy i lotniska, które zostały poinformowane dopiero 26 lipca. O dwa dni za późno. 
Później okazało się, że są świadkowie, którzy widzieli podejrzany biały samochód Suzuki Alto lub podobny model w czasie gdy zniknął Ben.  Było w nim trzech pasażerów kobieta i dwóch mężczyzn ( samochodu nie odnaleziono). Widział go również sprzedawca z innym starszym chłopcem. Kobieta pracująca w kiosku na lotnisku zeznała, że widziała dziecko przypominające z opisu Bena w dniu w którym zaginął. Wszystko to pozwala wierzyć, że Ben został uprowadzony i wywieziony z wyspy. 
Rodzina musiała wrócić do Anglii,  ale nie ustała w poszukiwaniach. 

Kerry matka Bena pisze listy do premiera Anglii i Grecji z prośbą o pomoc, cały czas nadzoruje śledztwo policji w Grecji. Pomaga prasa i media jeśli napotyka na mur, próbuje dalej, jest nieugięta. 


Mama Bena nigdy nie przestanie szukać swego syna

Kerry i cała rodzina do tej pory robią wszystko, żeby odnaleźć Bena. Serce matki, mówi, że on żyje, nigdy nie przestała w to wątpić.  Mimo upływu lat, pomocy detektywów, licznych zgłoszeń na przestrzeni lat zniknięcie Bena pozostaje niewyjaśnione po dziś dzień. Więcej możesz przeczytać na oficjalnej stronie Help Fin Ben Needham
Progresja Bena w wieku 12-14 lat i w wieku 18-20 lat


Ben miał znamiona bardzo podobne do tych na zdjęciu. Oczywiście znamiona mogły zostać usunięte.


Znamię nad prawym kolanem
Takie znamię miał na karku

Jeśli jesteś w wieku przybliżonym do Bena, jesteś do niego podobny, masz znamiona (ale nie koniecznie) twoi rodzice powiedzieli ci, że jesteś adoptowany albo nie jesteś przekonany czy jesteś biologicznym dzieckiem swoich rodziców. Być może nie masz zdjęć jako niemowlak i jako roczne dziecko, lub zupełnie jesteś do nich nie podobny. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojej osoby może jesteś zaginionym dzieckiem Kerry, może jesteś Benem. Upewnij się, zapytaj jak to sprawdzić, a może chcesz pomóc w poszukiwaniach napisz bezpośredni- KONTAKT    

Oficjalna strona www.helpfindben.co.uk .

Oficjalne strony na Facebook  www.facebook.com / helpfindben i 
Jedyne oficjalne konta na Twitterze są pod adresem  www.twitter.com / findbenneedham i www. twitter.com / findbengreek

 Oficjalne konto na YouTube www.youtube.com / helpfindben .


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz